Září 2009

Bionicle Stars aneb Návrat Legend

23. září 2009 v 20:27 | Axonn
Omlouvám se že tu nic z toho co jsem slíbil není, ale absolutně nestíhám. Tak jsem si řekl že raději napíšu něco o Stars. Proč zrovna název Stars? A proč tam jsou zrovna tihle? Pokud jste nad tím ještě nepřemýšleli, rád vás obeznámím s mým názorem.

Proč zrovna název Stars? - Všichni angličtináři jistě vědí, že Stars znamená Hvězdy. Že by se jmenovali zrovna podle např. Velkého vozu je blbost, takže to souvisí jako Hvězdy pro někoho. Hvězdy v popularitě. Ale proč? Proč zrovna Tahu, Vezok, Takanuva, Guurahk, Gresh a Skrall?

Tahu - Ještě aby Tahu nebyl mezi Hvězdama. Vždyť to on vedl tým Toa Mata, Toa Nuva a Toa Nuva Mistika, a to on společně s ostatnímy Toa porazil Makutu. Tři jiné názvy Toa, třikrát mrtvý Makuta. Poprvé na Mata - Nui v podobě Toa Mata, podruhé opět na Mata - Nui v podobě Toa Nuva a potřetí na Karda - Nui v podobě Toa Mistika. No uznejte, nezaslouží si být Tahu mezi Stars?

Vezok - Jeho přezdívka je Bestie. On společně s ostatnímy Piraka unikly z vězení a bezmyšlenkovitě se hnali pro Masku Života. Zotročili si Matorany na celém Voya - Nui, a kdyby nepřišli Toa Inika, tak by Piraka určitě Masku Života získali. Ale proč Vezok? Proč ne třeba Hakann? Podlě mě je to proto, že Vezok je ze všech nejděsivější. Vždyť sním udělali i pěknou lekačku v podobě spojovačky.

Takanuva - No tak tohle je no coment. Vždyť je to Toa Světla. On porazil společně s Toa Nuva Makutu a na Karda - Nui také. Legendární Toa Světla, ten mezi Stars prostě nesmí chybět.

Guurahk - Jeden ze "synů Makuty", jak nazvali Rakshi ve videích a ve filmu Bionicle 1 Maska Světla. Vždyť oni málem zastavili samotného Toa Světla, a kdyby se jim to podařilo, tak by Makuta ovládl svět ještě dříve, Toa by nebyli připraveni na to mu odporovat atd. Ale nevím proč zrovna Guurahk, nic mě nenapadá. Jestli nebyl Guurahk nejsilnější z Rakshi nebo něco jiného? Opravdu nevím. Ale jako Rakshi si mezi Stars stoprocentně zaslouží být.

Gresh - Pro většinu lidí a ve světě Bionicle je to nejlepší Glatorian v Bara - Magna. Skvělý válečník, který se nebojí ničeho. Vemte si například ukázky na Glatoriany, všude je Gresh. Nevidím tedy jediný důvod proč by mezi Stars neměl být.

Skrall - No tak tohle je jasný. Jeden z tisíce Skrallů kteří terorizují Bara - Magna. Loupí, pálí ničí, zabíjejí. Nebýt Mata Nuie tak by nepřestali, dokud by nevyvraždili snad všechny na Bara - Magna, a kdyby se tak stalo, začali by se možná midlit i mezi sebou. Stoprocentní kandidát na Star.

A ještě jedna věc ohledně Stars obecně. Nemyslíte si že spíš vypadají jako nějaký výstavní kus? Myslím to tak že do teď byli Matorané, Bionicle normální velikosti (hlavní linie) a pak Titáni. Ale teď jakoby to mělo být jinak a místo Matoranů by byli Bionicle normální velikosti. Vždyť se podívejte na to jak jsou malí. To jsou jako hlavní linie Bionicle????????? Velmi divné.

To je odemně vše. Ještě jednou se omlouvám že tady není ten příběh, ale opravdu nestíhám.

Děkuji za komenty a za to že na tento blog chodíte.

MATA NUI !!!!!!

7. září 2009 v 15:29 | Axonn
Je tu pár věcí které vám chci říct.

Ta první je omluva - moc se vám omlouvám že sem hodně dlouho nic nepřibylo. Dobrá zpráva ale je že už mám nafocenej 5. Díl 2. Řady - Boj o Kámen Temnoty.

Druhá věc - Mám MATA NUIE !!! Nemyslím Mata Nuie jako Glatorian Legends, protože o tom víte, ale myslím toho gigantického, úžásného, nádherného, no prostě božího TOA MATA NUIE !!!!! Doufám že sem ještě dnes dám jeho fotky protože za chvíly jedeme fuč. Snad také stihnu ten příběh, nebo alespoň ho rozpracovat abych ho zítra dodělal.

Třetí věc - Už mě nebaví se podepisovat furt jako Majitel. Odedneška se budu na mém blogu podepisovat jako Axonn (teda pokud se tu neobjeví nějakej magor kterej by toho zneužil).

To je vše. Těším se na vaše komentáře.